АФНУ
8
Лет опыта
4
Года на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
2
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
0
Последний визит на сайт
6 дней назад
Наше агентство професійно, оперативно та якісно надає посередницькі послуги по оренді і купівлі-продажу нерухомості. У складі агентства працюють компетентні експерти, досвід яких допоможе клієнтам знайти для себе і своєї сім'ї оптимальний варіант житла для затишного життя. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, високий професіоналізм, пошук взаємовигідних умов співпраці і сувора конфіденційність. Хочете отримати максимально успішний результат - звертайтеся, будемо раді Вам допомогти

Продажа коммерческой недвижимости (1)

  • Агенство нерухомості Мрія +
    220 000 $
    667 $/м²

    Героїв у ул. (Театральна), 10

    многофункциональное помещение
    330 м²
    1999 год постройки
    1 мес. назад
    Приміщення, яке може стати надійною основою для вашого бізнесу У бізнесі важливо мати не лише ідею, а й стабільне місце, яке працює на вас щодня. Власне приміщення — це впевненість у завтрашньому дні, розвиток без обмежень і інвестиція, що з роками тільки зростає в ціні. Центр міста Площа — 330 м² 2 поверх, окремий вхід Світле, просторе приміщення з великим потенціалом: ✔ офіс компанії ✔ медичний або навчальний центр ✔ студія, салон, шоурум ✔ простір для послуг або коворкінгу 330 м² свободи для ваших ідей. Тут можна створити простір, який буде приносити прибуток, розвивати вашу справу та давати відчуття стабільності на роки вперед. Це не просто квадратні метри — це місце, де росте бізнес...
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.